REKLAM, DEKORASYON & YAPI

Reklam sektöründeki 40 yıllık üretici tecrübesini uluslararası güçlü
markalarla birleştirerek sektörün taleplerini, kaliteli ürün,
dürüst hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir.

HAKKIMIZDA

ATDS, açık hava reklamcılığı ve marin sektörlerine hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Sektörden gelen yeni taleplere cevap verebilmeyi ve farklılık yaratacak yenilikçi ürünler sunmayı amaçlayan ATDS, bu doğrultuda her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

Reklam & Dekorasyon ve Yapı

ATDS açık hava reklam sektöründeki 40 yıllık üretici tecrübesini uluslararası güçlü markalarla birleştirmiştir. Sektörün taleplerini kaliteli ürün ve dürüst hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir. Sektördeki deneyimimiz, uzman kadromuz ve dürüst hizmet anlayışımız, gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.

GÜCÜMÜZ;

Yılların tecrübesi, uzman kadromuz ve dürüst hizmet anlayışımızdır…

MARKALARIMIZ

Metamark İngiltere’nin önde gelen, kendinden yapışkan SignVinyl , Digital Media ve kesim ve baskı için Eco-Solvent, UV Cured and Latex gibi modern mürekkep türleri kullanılan özel malzemeler üreticisi ve tedarikçisidir. 1992’de kurulan firmanın ürünleri şimdi seçici uç kullanıcılar tarafından özellikle istenilmekte ve dünyanın her tarafında her gün tabela ve dijital profesyonelleri tarafından tercih edilmektedir.

/ Siteye Git
Üretime başladığı 1997 yılından bu yana, Işık Plastik extrüde plastik levha üretiminde benzersiz know-how ve tecrübesiyle beraber, hizmet verdiği açık hava reklamcılığı, teşhir, inşaat, seracılık, aydınlatma, beyaz eşya, güvenlik, otomotiv, mobilya gibi birçok sektörde önemli bir üretici konumu kazanmıştır. Son teknolojiyle donanmış makine parkuru ve yüksek üretim kapasitesiyle, Işık Plastik daima Türk plastik levha sektörünün merkezinde yer almış olup, global pazar payını da her yıl önemli ölçüde artırmaktadır.

Politape, yüksek kalite tekstil transfer sistemleri, dijital baskı medyası, tabela yapımında kullanılan viniller, laminasyon filmleri ve basınca duyarlı yapışkan bantların, reklamcılık ve sunum harflerine kuvvetle odaklanmış yenilikçi üreticisidir. Ulusal ve uluslararası müşterilerine, sanayi ve ticaret alanında geniş bir aralıkta yer alan uygulamalar için ürün ve sistem çözümleri önermektedir.

/ Siteye Git
Uzun yıllar akrilik plaka üretimi yapan firmamız, yüksek kalitede akrilik plaka ithalatına başlamıştır. Tabela ve teşhir sektörleri için kristal parlaklığında, kolay formlanabilir, kıvrılabilir ve işlenebilir, 2 – 20 mm kalınlıklarında akrilik levhalar ithal etmekteyiz.Bu levhalar baskı ve lazerle işleme için en uygun akrilik plakalardır. Çok iyi UV ve dış ortam dayanımları sayesinde açık hava uygulamaları için en mükemmel şeffaf malzemelerdir.

RTape işaretleme, ekran baskısı ve dijital baskı pazarlar için dünyanın önde gelen uygulama bantları ve premask üreticisi olarak tanınmaktadır. RTape ürünleri arasında dekoratif vinil filmler, overlaminatlar, baskı maskları ve diğer yardımcı grafik sanat ürünleri de yer almaktadır.

/ Siteye Git
Yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan birçok malzemeyi bir arada üretiyor.  Yıllık 250 bin ton plastik, 650 bin metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 700’ü aşkın uzman çalışanıyla sektöründe ilk 5 büyük üretici arasında yer alıyor.


/ Siteye Git

KONUSUNDA LİDER OLAN

Dünya markalarının temsilcisi ATDS reklam

ÜRÜNLER

FARKLILIK YARATAN

Yenilikçi Ürünler

REFERANSLAR

ATDS

Dünya Çapında Markaları Beğeninize Sunar

GALERi

İLETİŞİM

Tatlısu Mah. Tezcan Cad. Yesevi Sok. No:1
Dekon Plus Kat:4 Daire:14 Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 216 527 25 34 - 35
Faks: +90 216 527 25 33
E-mail: info@atds.com.tr