MARiN & TEKSTiL

Konusunda Lider Dünya Markalarının Temsilcisi ATDS

HAKKIMIZDA

ATDS, açık hava reklamcılığı ve marin sektörlerine hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Sektörden gelen yeni taleplere cevap verebilmeyi ve farklılık yaratacak yenilikçi ürünler sunmayı amaçlayan ATDS, bu doğrultuda her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

Marin & Tekstil

Marin sektörüne yönelik olarak döşemelik kumaş ve suni deri ürünleriyle başlayan yolculuğumuz otel, restoran ve bahçe tekstiliyle hızla ilerlemiştir. Konusunda lider dünya markalarının temsilcisi olan ATDS, tekstil ürünlerinin yanı sıra endüstriyel fermuarlar, branda, PVC (Clear Crystal) plastik gibi tamamlayıcı ürünleri de ürün portföyüne katmıştır.

ATDS

Estetiğe Kaliteli Dokunuş

MARKALARIMIZ

1920’li yıllarda bir aile şirketi olarak kurulan PARA; üç kuşaktır deniz uygulamaları, tenteler, iç ve dış dekorasyon için kaliteli kumaşlar üretmektedir.

Tempotest® kumaş koleksiyonu; tekne iç ve dış mobilyalarında, bahçe mobilyalarında, güneş koruyucuları için özellikle dizayn edilen “İtalyan yapımı” kumaşlardır. Tempotest® 0 boyalı çözülmüş kumaş direnci ve performanslı stil ve renk ile şık ve özgün 400 farklı desen dizisi ile ihtiyaçlarınıza geniş yelpazede çözümler sunar.

/ Siteye Git
50 yılı aşkın süredir oturma grubu ürünlerini geliştirmek için tasarım ve performans çözümleri sunan Spradling; marin, otomotiv, sağlık sektörü, ofis oturma grupları, oyun ve genel döşeme pazarlarının ihtiyaçlarını karşılamak için üretim yapmaktadır.

/ Siteye Git
Mehler Texnologies tekstil kaplama sektörünün dünya çapında önde gelen firmalarından biridir. Yılda yaklaşık 50 milyon m² kumaşı VALMEX®, POLYMAR® ve AIRTEX® markaları altında 60 yılı aşkın tecrübesiyle üretip pazarlamaktadır.

/ Siteye Git
1978 yılında kurulan Paskal; fermuar, enjeksiyon kaplama, bobin flament, manyetik ve sürtünmeli kilitleme teknolojileri gibi etkili ve dayanıklı sabitleme çözümlerini AS, ISO-9001, ASTM, DIN, BIS, Japon ve Fransız standartlarına uygun olarak sunmaktadır.

/ Siteye Git
1755 yılında İskoçya'da kurulan Coats dünyadaki lider iplik üreticilerinden biridir. 100’den fazla ülkeye endüstriyel iplikler, dikiş iplikleri ve ev tipi dikiş-nakış ürünleri satan Coats aynı zamanda global markalara fermuar sağlayan ikinci büyük tedarikçidir.

/ Siteye Git
60 yıldan uzun bir süredir sektörde olan RENOLIT Şirketler Grubu yüksek kaliteli plastik folyolar ve ilgili teknik uygulama ürünlerini üretmektedir. RENOLIT plastik folyoları; mobilyaların, yapı elemanlarının ve hi-fi ürünlerinin yüzeylerinde kaplama olarak, çatılar ve yer altı konstrüksiyonları yalıtımında ve yüzme havuzlarında kullanılabiliyor. Tıbbi uygulamalar için de folyolar üreten RENOLIT’in üretim programına ayrıca inşaat ve otomotiv sanayi için doğal elyaftan lamine ürünler olarak geri dönüştürülebilen levhalar da dahildir.

/ Siteye Git

FARKLILIK YARATAN

Yenilikçi Ürünler

ÜRÜNLER

ATDS

Dünya Çapında Markaları Beğeninize Sunar

REFERANSLAR

GÜCÜMÜZ

Sektördeki Deneyimimiz, Uzman Kadromuz ve Dürüst Hizmet Anlayışımız

GALERi

İLETİŞİM

Tatlısu Mah. Tezcan Cad. Yesevi Sok. No:1
Dekon Plus Kat:4 Daire:14 Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 216 527 25 34 - 35
Faks: +90 216 527 25 33
E-mail: info@atds.com.tr